•  

    +90 542 432 9535

  •  

    info@kuklaistanbul.com


Oyun Düzeni

* Ücretsiz Gösteriler
*** Satışa Açık Olmayan Gösteriler
Tüm Sabah Gösterimleri Tek Fiyat 25 TL
Akşam Gösterimleri Tam: 40 TL Öğrenci: 25 TL


    HONG KONG
     Cengiz Özek, Jian Xin Li
    "Avanti"
    Trump Towers Gösteri Merkezi
    10:30

    HONG KONG
    Cengiz Özek, Jian Xin Li
    "Avanti"
    Trump Towers Gösteri Merkezi
    13:30

    RUSYA *
    The Fifth Wheel
    Watergarden
    19:30

    RUSYA *
    The Fifth Wheel
    Watergarden
    20:30

 
 
 
 
 


    Türkiye
    Tiyatro Gülgeç
    Öykü Sahne
    15:00

    ÇEK CUMHURİYETİ *
    Karramato
    Watergarden
    17:00

    ÇEK CUMHURİYETİ *
    Karramato
    Watergarden
    18:30

 
 
 
 
 

 
 
 
 
 


    İSPANYA *
    Toni Zafra
    Watergarden
    17:00

    İSPANYA *
    Toni Zafra
    Watergarden
    18:30

 
 
 
 
 

 
 
 
 
 

 
 
 
 
 


    RUSYA ***
    The Fifth Wheel
    Yaşar Kemal Kültür Merkezi
    ..:..

    ÇEK CUMHURİYETİ ***
    Karramato
    Ulus Musevi Okulu
    ..:..

    TÜRKİYE ***
    Cengiz Özek
    Topkapı Sarayı Müzesi
    ..:..

    TÜRKİYE *
    Cengiz Özek
    "Söyleşi"
    Topkapı Sarayı Müzesi
    ..:..

 
 
 
 
 


    ÇEK CUMHURİYETİ
    Karramato
    Ataşehir Mustafa Saffet KM
    11:00

    ÇEK CUMHURİYETİ
    Karramato
    Ataşehir Mustafa Saffet KM
    13:00

 
 
 
 
 

 
 
 
 
 

 
 
 
 
 


    ÇEK CUMHURİYETİ ***
    Karramato
    Ataşehir Mustafa Saffet KM
    11:00

    RUSYA
    The Fifth Wheel
    Ataşehir Mustafa Saffet KM
    13:00
    İSPANYA ***
    Toni Zafra
    Yaşar Kemal Kültür Merkezi
    ..:..

    ÇEK CUMHURİYETİ ***
    Karramato
    SGKM
    ..:..

 
 
 
 
 

 
 
 
 
 


    RUSYA
    The Fifth Wheel
    Cemal Süreya
    11:00

    RUSYA
    The Fifth Wheel
    Cemal Süreya
    13:00

 
 
 
 
 

 
 
 
 
 

 
 
 
 
 

 
 
 
 
 


    RUSYA
    Meta Zero
    Sahne Pulchérie
    20:30

    RUSYA ***
    The Fifth Wheel
    Natuk Birkan İlk Öğretim Okulu
    ..:..
    RUSYA ***
    The Fifth Wheel
    Natuk Birkan İlk Öğretim Okulu
    ..:..
    ÇEK CUMHURİYETİ*
    Karromato
    Torium
    17:00

    ÇEK CUMHURİYETİ*
    Karromato
    Torium
    18:00

    İSPANYA *
    Toni Zafra
    Mall of Istanbul
    17:30
    İSPANYA *
    Toni Zafra
    Mall of Istanbul
    18:30
    İSPANYA *
    Toni Zafra
    Mall of Istanbul
    19:30

    ÇEK CUMHURİYETİ*
    Karromato
    Mall of Istanbul
    17:00

    ÇEK CUMHURİYETİ*
    Karromato
    Mall of Istanbul
    18:00

    RUSYA *
    The Fifth Wheel
    Torium
    15:00
    RUSYA *
    The Fifth Wheel
    Torium
    17:00
    RUSYA *
    The Fifth Wheel
    Torium
    19:00
    İSPANYA ***
    Toni Zafra
    Natuk Birkan İlk Öğretim Okulu
    ..:..
    TÜRKİYE
    Ercan Sönmez
    Deniz Müzesi
    11:00
    TÜRKİYE
    Naif Bey Kumpanyası
    Deniz Müzesi
    15:00
    TÜRKİYE *
    FİLM
    Deniz Müzesi
    12:30
    TÜRKİYE *
    Cengiz Özek / Workshop
    Mall Of İstanbul
    1.Seans: 13:30 2.Seans: 14:30 3.Seans: 15:30

    TÜRKİYE
    Dünya Çocuk Oyuncuları
    Deniz Müzesi
    12:00
    İSPANYA *
    Toni Zafra
    Torium
    15:00
    İSPANYA *
    Toni Zafra
    Torium
    17:00
    İSPANYA *
    Toni Zafra
    Torium
    19:00
    RUSYA *
    The Fifth Wheel
     Torium
    16:00

    RUSYA *
    The Fifth Wheel
    Torium
    17:00

    RUSYA *
    The Fifth Wheel
    Torium
    18:00

    TÜRKİYE *
    Cengiz Özek / Workshop
    Mall Of İstanbul
     1.Seans: 13:00 2.Seans: 14:00 3.Seans: 15:00

    TÜRKİYE ***
    Cengiz Özek
    Topkapı Sarayı Müzesi
    ..:..

    TÜRKİYE *
    Cengiz Özek
    "Söyleşi"
    Topkapı Sarayı Müzesi
    ..:..

 
 
 
 
 

 
 
 
 
 

 
 
 
 
 

 
 
 
 
 


    ARJANTİN ***
    La Gorda Azul
    Ataşehir Mustafa Saffet KM
    11:00

    İNGİLTERE
    Drew Colby
    Akbank Sanat
    11:00

    TAYVAN
    Kaohsiung Gölge Tiyatrosu
    Akbank Sanat
    20:30

 
 
 
 
 

 
 
 
 
 

 
 
 
 
 


    İNGİLTERE
    Drew Colby
    Trump Towers Gösteri Merkezi
    11:00

    TÜRKİYE
    Cengiz Özek
    Akbank Sanat
    11:00

    İSPANYA
    El Gecko con Botas
    Akbank Sanat
    20:30

    FRANSA
    Ruşen Yıldız
    Fransız Kültür
    19:00

    ÇİN ***
    Mao Mao
    SGKM
    ..:..

 
 
 
 
 


    TÜRKİYE
    Cengiz Özek
    Akbank Sanat
    11:00

    ÇİN
    Mao Mao
    Akbank Sanat
    20:30

    İSRAİL ***
   Ornan Braier - Train Theatre
    Cemal Süreya
    11:00

    İSRAİL ***
   Ornan Braier - Train Theatre
    Cemal Süreya
    13:00

 
 
 
 
 

 
 
 
 
 


    İTALYA
    Paolo Papparotto
    Deniz Müzesi
    10:00

    TÜRKİYE
    Sütlaç Prodüksiyon
    Cemal Süreya
    11:00

    TÜRKİYE
    Sütlaç Prodüksiyon
    Cemal Süreya
    16:00

    İTALYA
    Paolo Papparotto
    Deniz Müzesi
    12:00

    TÜRKİYE
    Çocuk Prodüksiyon
    Deniz Müzesi
    16:00

    ARJANTİN
    La Gorda Azul
    Akbank Sanat
    11:00

    İSPANYA
    The Ytuquepintas Company
    Akbank Sanat
    20:30


    AVUSTURYA
    Thomas Ettl
    Deniz Müzesi
    12:00

    AVUSTURYA
    Thomas Ettl
    Deniz Müzesi
    15:00

    KAMBOÇYA
    Phnom Penh Shadow Theatre
    Sahne Pulcherie
    20:30

    ÇİN
    FiLM / Zhang Yimou
    "Ju Dou"
    Deniz Müzesi
    17:00

 
 
 
 
 

 
 
 
 
 


    ARJANTİN
    La Gorda Azul
    Trump Towers Gösteri Merkezi
    12:00

    TURKEY
    Cengiz Özek / Workshop
    Mall Of İstanbul
    3 Kez Yapılacaktır.


    İSPANYA ***
    The Ytuquepintas Company
    SGKM
    ..:..